Mercedes-Benz E-Klasse
300 e Sport Edition amg vol vol panorama dak
Direct kopen, basisprijs: € 72.485,-
Direct kopen, basisprijs
€ 72.485,-
LEASEPRIJS: € 988,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.997,47 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 300 e Sport Edition amg vol vol panorama dak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 september 2025 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 8.855 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 988,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 72.485,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JFN-70-D |
| Motorinhoud: | 1.999 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 2.090 kg |
| Wielbasis: | 296 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.775 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 20"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Metaalkleur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- zelfstandige rijstrookwissel
- zelfstandige rijstrookwissel
- Interieur
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Regensensor
- Sportief interieur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 20" multispaaks lichtmetalen AMG-velgen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Actieve afstandsassistent DISTRONIC
- Actieve spoorassistent
- Active brake Assist
- Adaptieve remlichten
- alarmsysteem uitgebreid
- AMG Line exterieur
- Android Auto
- Anti-diefstal en inbraakalarm
- Antidiefstalpakket GUARD 360° Plus
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische airconditioning THERMATIC
- Bots herkenning systeem
- Dashboard in lederlook ARTICO
- Digital light
- Dodehoekassistent
- electronic climate control
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- Matrix led koplampen
- MBUX navigatie Premium
- Navigatie met harde schijf
- Panoramaschuifdak
- PRE-SAFE systeem
- Rijstrooksensor met correctie
- Stoelen in lederlook ARTICO/stof
- Stoelverwarming voor
- Wegsleepbeveiliging met visuele en hoorbare waarschuwingen
- 360° camera's: 4 camera's bieden beelden van de omgeving waardoor een weergave in vogelvlucht mogelijk is
- Accukoeling
- Achterbankleuning neerklapbaar
- Actieve dodehoekassistent
- Actieve parkeerassistent PARKTRONIC
- Actieve sfeerverlichting
- Actieve sfeerverlichting inclusief Sound Visualisation
- AGILITY CONTROL-onderstel met selectief dempingssysteem
- Akoestische signalisatie voor voetgangers
- AMG Line interieur
- Anti-verblindingsspiegels (binnen en buiten links)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bandendruk-controlesysteem
- Bestuurderdisplay met 12,3" LCD-display
- Bestuurdersstoel met geheugenfunctie met 3 opslagmogelijkheden
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- Burmester surroundsound system
- Centraal display met 14,4" touchscreen met een resolutie van 2.504 x 1.416 pixels
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Communicatiemodule (5G) voor het gebruik van Mercedes me connect-services
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Dakbekleding stof zwart
- Digitale radio (DAB)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- extra getint glas achter
- Gegalvaniseerde schakelpaddles aan het stuur in zilverchroom
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- KEYLESS-GO: Toegang-en startsysteem zonder sleutel
- KEYLESS GO-comfortpakket
- KEYLESS GO: Toegang-en startsysteem zonder sleutel
- KEYLESS GO comfortpakket
- Kneebag voor de bestuurder
- lendesteun(en) verstelbaar
- MBUX Hyperscreen
- MBUX uitgebreide functies
- Memorypakket
- Multifunctioneel sport stuurwiel in nappa leder
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder
- multimedia scherm over volledige breedte
- multimedia scherm standaard
- Night-pakket
- Night Pack
- Oplaadkabel voor wallbox en openbaar laadstations (type 2, driefasige stroom, 32A, 8m)
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera
- Passagiersstoel vooraan met geheugenfunctie met 3 opslagmogelijkheden, elektrisch verstelbare stuurkolom en buitenspiegels met geheugenfunctie, elektrische afstelling van de zitafstand, elektrische afstelling van de hoofdsteunen
- Premium-pakket
- Premium Pack
- Rijassistentiepakket plus
- Rijassistentiepakket Plus
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Sierdeel in openporig zwart essenhout
- Sierdelen in pianolak zwart
- smartphone integratie
- Smartphone integratie
- Snelheids limiet assistent
- Spiegelpakket
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur multifunctioneel
- USB Pakket
- verlichte grille/strip
- verlichte grille/strip
- Verlichte radiator grill
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtewerend, donkergetint glas
- Warmtewerend donkergetint glas rondom vanaf de B-stijlen
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking