Mercedes-Benz E-Klasse
300 e AMG Line Camera Led Leer Cruise 2024 Achterasbesturing Hyperscreen Burmester Sfeerverlichting Head-up display Verlichte Grill soft close Vol Vol Opties
Direct kopen, basisprijs: € 67.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 67.950,-
LEASEPRIJS: € 926,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.241,94 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 300 e AMG Line Camera Led Leer Cruise 2024 Achterasbesturing Hyperscreen Burmester Sfeerverlichting Head-up display Verlichte Grill soft close Vol Vol Opties |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 juli 2024 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 38.842 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 926,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 67.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDP-86-H |
| Motorinhoud: | 1.999 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 695 kg |
| Gewicht: | 2.110 kg |
| Wielbasis: | 296 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.805 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- AMG-styling
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Metaalkleur
- Volledig dealer onderhouden
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- Infotainment
- Burmester muziek installatie
- Head-up display
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- DAB
- DAB+ (Digitale radio)
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Stuurwiel multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Premium Sfeerverlichting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Sportief interieur
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Widescreen
- Veiligheid
- Achterasbesturing
- 360 graden camera
- Achterasbesturing
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Automaat transmissie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 1e eigenaar
- Luchtvering
- Multimedia scherm over volledige breedte
- Rokersvrije auto
- Rondomzicht camera
- Schadevrij
- 2 sleutels of meer
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarmsysteem uitgebreid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Connected services
- Contourstoelen
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk / WWW.LEASELANDOSS.NL
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Kunstlederen interieurdelen
- Laser LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Multimedia scherm over volledige breedte
- Multimedia scherm standaard
- Onderhoudshistorie aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Smartphone entry
- Smetteloos interieur
- Tel / WhatsApp 0412-614648
- Tel:06-19383730 OF 06-54271668
- Verlichte grille/strip
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
- ASR