Mercedes-Benz E-Klasse
220 d Ambition panoramadak
Direct kopen, basisprijs: € 19.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.850,-
LEASEPRIJS: € 327,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.970,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 220 d Ambition panoramadak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 november 2016 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 197.656 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 327,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SH-484-P |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 143 kw / 195 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 1.600 kg |
| Wielbasis: | 294 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.340 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Chroom delen exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeervak sensor
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor en achter
- Interieur accenten
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Regensensor
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- Avantgarde Exterieur
- Avantgarde Interieur
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeer pakket
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- Spoor-pakket
- stuur leder en multifunctioneel
- Technologie-pakket
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar