Mercedes-Benz CLA
Shooting Brake 250 e - Panorama, Digitaal Coclpit, Half Leer
Direct kopen, basisprijs: € 25.645,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.645,-
LEASEPRIJS: € 349,97 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.246,77 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz CLA |
|---|---|
| Uitvoering: | Shooting Brake 250 e - Panorama, Digitaal Coclpit, Half Leer |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 maart 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 112.271 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Hybride |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 349,97 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.645,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-703-HP |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 100% Dealeronderhouden
- ABS
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- ASR Anti doorslip regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bots waarschuwing systeem
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dealeronderhouden
- Dimlichten automatisch
- El. verstelbare spiegels
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Half lederen bekleding
- Keyless start
- Knieairbag voor
- Kunstlederen/stof bekleding
- LED-koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- Panorama dak
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpook aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- USB aansluiting
- Verkeersbordenherkenning
- Verstelbaar stuur