Mercedes-Benz CLA
250 AMG Lane ACC Camera CLA 45 Pakket
Direct kopen, basisprijs: € 31.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.450,-
LEASEPRIJS: € 518,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.290,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz CLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 250 AMG Lane ACC Camera CLA 45 Pakket |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 5 juli 2019 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 103.051 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 518,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HNB-20-F |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 165 kw / 225 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.390 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.025 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- regensensor
- verlaagde carrosserie
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map + hard disk
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstuur
- stof/kunstlederen bekleding
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achterbank in delen neerklapbaar
- adaptief demping systeem
- aluminium interieur afwerking
- AMG-styling
- AMG Line
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- electronic climate controle
- Instructieboekjes aanwezig
- lederen versnellingspook
- lichtmetalen velgen 18"
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rijassistentiepakket
- sportonderstel
- sportstoelen
- start/stop systeem
- uitwijk assistent
- variabele stuuroverbrenging
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar