Mercedes-Benz CLA
200 Prestige AMG Automaat Clima Navigatie LED Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 21.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.940,-
LEASEPRIJS: € 361,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.388,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz CLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 Prestige AMG Automaat Clima Navigatie LED Rijklaarprijs Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 oktober 2018 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 79.911 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 361,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-008-NX |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.330 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 715 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Stuurwiel multifunctioneel
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- AMG Line
- Automatische airconditioning THERMOTRONIC
- Garmin® MAP PILOT
- High-performance LED-koplampen
- Stoelverwarming voor
- Audio 20 cd
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
- Seat comfort package
- Sierdelen in aluminium dwarsgeslepen licht
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Variabele stuuroverbrenging
- Viervoudig verstelbare lendensteun