Mercedes-Benz CLA
200 Ambition Bi-Xenon Cruise Airco PDC Navigatie Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 11.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.940,-
LEASEPRIJS: € 196,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.388,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz CLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 Ambition Bi-Xenon Cruise Airco PDC Navigatie Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 4 februari 2013 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 179.378 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-562-DX |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 634 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.929 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Cruisecontrol
- Becker MAP PILOT (navigatiegegevens in display van AUDIO 20 CD)
- Intelligent Lighs System
- Stuurwiel in leder