Mercedes-Benz Citan
Rolstoelauto / Scootmobielauto 112 Ambiente (Zeer nette MB Citan Automaat met kofferbaklift!)
Direct kopen, basisprijs: € 22.495,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.495,-
LEASEPRIJS: € 370,75 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.499,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Citan |
|---|---|
| Uitvoering: | Rolstoelauto / Scootmobielauto 112 Ambiente (Zeer nette MB Citan Automaat met kofferbaklift!) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 juni 2017 |
| Carrosserie: | Rolstoelvervoer |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 72.400 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 370,75 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.495,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-500-ZS |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 190 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterklep
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio/CD/MP3
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Isofix
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zijwandbekleding in laadruimte
- Zonnedak
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Niet rokers-auto