Mercedes-Benz Citan
108 CDI E6 Lease €152 p/m, Airco, Navi, Imperiaal, Led, Cruise controle
Direct kopen, basisprijs: € 7.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 7.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 131,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Citan |
|---|---|
| Uitvoering: | 108 CDI E6 Lease €152 p/m, Airco, Navi, Imperiaal, Led, Cruise controle |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2018 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 116.716 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-616-SV |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 616 kg |
| Gewicht: | 1.334 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 184 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 675 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- mistlampen voor
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening