Mercedes-Benz C-Klasse
Estate 220 d Premium Plus [ADAPTIVE CRUISE CONTROL, STOELVERWARMING, CAMERA, PARKEERSENSOREN, DIGITAL DASH, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 24.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.940,-
LEASEPRIJS: € 411,05 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 220 d Premium Plus [ADAPTIVE CRUISE CONTROL, STOELVERWARMING, CAMERA, PARKEERSENSOREN, DIGITAL DASH, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 juni 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.462 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 411,05 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-725-DP |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 143 kw / 195 pk |
| Laadvermogen: | 690 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.205 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 16"
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Matrix led koplampen
- MULTIBEAM LED met adaptief ULTRA RANGE-grootlicht
- Panoramaschuifdak
- Smartphone-integratiepakket
- Stoelverwarming voor
- 12,3" digitaal combi-instrument
- Bluetooth
- Burmester surround sound system
- Connected services
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking