Mercedes-Benz C-Klasse
Estate 180 AMG Line *Leer*2x AMG*Navigatie*Stoelverwarming*
Direct kopen, basisprijs: € 17.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.800,-
LEASEPRIJS: € 293,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.560,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 180 AMG Line *Leer*2x AMG*Navigatie*Stoelverwarming* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 november 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 139.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 293,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.370 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 735 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19 inch AMG Edition 1 velgen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED Achterlichten
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor voor en achter
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Audioinstallatie met cd-speler
- Carkit
- Mercedes Me Connect
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Lederen Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- AMG Drivers pakket
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Skiluik
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- AMG-Line
- Spiegel-pakket
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Zomerbanden