Mercedes-Benz C-Klasse
Coupé 200 4MATIC AMG Pano 360° Sfeer Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 24.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.950,-
LEASEPRIJS: € 411,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 200 4MATIC AMG Pano 360° Sfeer Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 mei 2018 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 96.157 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 411,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-306-HK |
| Motorinhoud: | 1.497 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.495 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.075 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Aluminium delen exterieur
- AMG-styling
- AMG Pakket
- Black Edition
- Black Optic
- Black Style
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak ( mogelijk tegen meerprijs )
- Verlaagde carrosserie
- Warmtewerend glas
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Infotainment
- Apple Carplay | Android auto
- Groot Navigatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Climate controle
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Zwarte Hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
- ASR