Mercedes-Benz C-Klasse
Cabrio AMG 63 S HUD Memory Koeling ACC Lane VOLL
Direct kopen, basisprijs: € 56.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 56.950,-
LEASEPRIJS: € 938,63 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Cabrio AMG 63 S HUD Memory Koeling ACC Lane VOLL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 oktober 2016 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 94.356 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 938,63 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 56.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-067-SJ |
| Motorinhoud: | 3.982 cc |
| Vermogen: | 375 kw / 511 pk |
| Laadvermogen: | 475 kg |
| Gewicht: | 1.825 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare kap
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- audioinstallatie met CD-speler
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- lederen interieurdelen
- lendesteunen (verstelbaar)
- luxe lederen bekleding
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd en geventileerd
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots herkenning en activatie
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cabrio-pakket
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- DVD speler
- kruisend verkeer detectie
- Navigatie-pakket
- navigatiesysteem full map + hard disk
- nekverwarming
- parkeer assistent
- parkeer assistent
- Parkeer pakket
- Parkeer pakket
- parkeersensor achter
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- parkeersensor voor
- Rijassistentiepakket
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- Rookvrij
- Spiegel-pakket
- sportonderstel
- spraakbediening
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- WiFi voorbereiding
- windscherm