Mercedes-Benz C-Klasse
AMG Line Cruise/Climate PDC Panoramadak Advance Sound NAP! 1st Eigenaar! 15388Km
Direct kopen, basisprijs: € 38.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 38.450,-
LEASEPRIJS: € 633,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | AMG Line Cruise/Climate PDC Panoramadak Advance Sound NAP! 1st Eigenaar! 15388Km |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 augustus 2021 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 15.388 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 633,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-292-VT |
| Motorinhoud: | 1.496 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 725 kg |
| Gewicht: | 1.525 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- Elektrisch glazen panorama-dak
- laser LED koplampen
- laser LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- elektr.glazen panoramadak
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstuur
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoekdetectie met correctie
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 19" multispaaks lichtmetalen AMG-velgen
- Actieve spoorassistent
- airco automatisch
- AMG Line exterieur
- Apple Carplay/Android Auto
- DIGITAL LIGHT incl projectiefunctie
- kunstlederen/stof bekleding
- Panoramaschuifdak
- Rijstrooksensor met correctie
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Premium-pakket
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting premium
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtewerend donkergetint glas