Mercedes-Benz C-Klasse
AMG 63 S / Pano / MEGA FULL /
Direct kopen, basisprijs: € 42.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.750,-
LEASEPRIJS: € 704,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.550,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | AMG 63 S / Pano / MEGA FULL / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 mei 2016 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 142.863 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 704,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZR-443-V |
| Motorinhoud: | 3.982 cc |
| Vermogen: | 375 kw / 511 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.630 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.220 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 19"
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- carbon exterieur delen
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- navigatiesysteem full map + hard disk
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- luxe lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- bots herkenning en activatie
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeer assistent
- Parkeer pakket
- Parkeer pakket
- parkeersensor voor en achter
- parkeersensor voor en achter
- Rijassistentiepakket
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- Spiegel-pakket
- sportonderstel
- start/stop systeem