Mercedes-Benz C-Klasse
350 e Lease Edition [SFEERVERLICHTING, TREKHAAK, CRUISE CONTROL, STOELVERWARMING, CAMERA, PDC 360, DIGITAL DASH, BLUETOOTH, CLIMATE, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 19.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.440,-
LEASEPRIJS: € 320,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.888,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 e Lease Edition [SFEERVERLICHTING, TREKHAAK, CRUISE CONTROL, STOELVERWARMING, CAMERA, PDC 360, DIGITAL DASH, BLUETOOTH, CLIMATE, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 juni 2016 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 128.845 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 320,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JT-421-Z |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 155 kw / 211 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.680 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.305 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Automatische airconditioning THERMATIC
- Cruisecontrol met HOLD-functie en variabele snelheidsbegrenzing SPEEDTRONIC
- electronic climate control
- Garmin® MAP PILOT
- LED-koplampen
- LED Intelligent Light System
- Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier
- AIRMATIC-pakket
- AUDIO 20 CD met touchpad
- AVANTGARDE Interieur
- Avantgarde Interieur
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer pakket
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera
- Ruitenwisser met regensensor
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- Spiegel-pakket
- Spiegelpakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Zitcomfortpakket