Mercedes-Benz C-Klasse
300e AMG STYLING-PANORAMA-HEAD UP-MEMORY-DISTRONIC-COMPLEET
Direct kopen, basisprijs: € 45.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 45.900,-
LEASEPRIJS: € 756,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 300e AMG STYLING-PANORAMA-HEAD UP-MEMORY-DISTRONIC-COMPLEET |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 december 2022 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 16.109 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 756,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 45.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-182-RK |
| Motorinhoud: | 1.999 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.980 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.615 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verlaagde carrosserie
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 5U4 Radiateurgrille in diamant-/sterrenlook
- 14U Integratie smartphone
- 16U Smartphone integratie Apple Carplay
- 30U Projectiefuntcie via koplamp - lijnen
- 51U Interieurhemel zwart
- 233 Distronic Plus
- 243 Actieve spoorassistent
- 275 Volledig elektrisch verstelbare voorstoelen met memory pakket
- 287 Neerklapbare achterbank in ongelijke delen
- 310 Cupholder voor (dubbel)
- 345 Regensensor
- 365 Mercedes-Benz navigatie
- 413 Panoramaschuifdak
- 444 Head up-display
- 480 Niveauregeling
- 485 Onderstel met confortabele afstemming
- 513 Verkeersbordenassistent
- 537 Digitale radio DAB
- 580 Automatische airconditioning, Thermatiek
- 628 Adaptieve grootlichtassistent plus regelt de lichtbundel van het grootlicht traploos, al naargelang de verkeerssituatie
- 840 Privacyglass achterste ramen en achterruit
- 853 Sound system
- 873 Stoelverwarming voorstoelen
- 891 Sfeerverlichting interieur premium
- P29 AMG Line interieur; bestaat uit o.a. sportstoelen, 3 spaaks MF stuurwiel, diverse delen in zilverchroom, diverse delen in pianolak bij middenconsole, interieurverlichtingspakket, AMG sportpedalen in geborsteld rvs met zwarte rubbernoppen, interieurhem
- P31 AMG Line exterieur; bestaat uit o.a. AMG voorskirt met sportief markante luchtinlaten met rooster en chromen sierdeel, AMG dorpelverbreders en AMG sideskirts in diffusorlook met sierdeel in carrosseriekleur
- P35 Digital Light
- P47 Parkeerpakket met 360°-camera
- P49 Spiegelpakket inclusief binnen en linkerbuitenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegel links en rechts elektrisch inklapbaar
- P55 Nightpakket, bestaande uit: Grille in zwart glanzend met chroominleg, buitenspiegels zwart gelakt.
- PBG MBUX navigatie premium
- U34 Dashboard en onderste ruitsponning in leder Artico, nappalook