Mercedes-Benz C-Klasse
250 Business Class Avantgarde
Direct kopen, basisprijs: € 9.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.450,-
LEASEPRIJS: € 155,75 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 250 Business Class Avantgarde |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 20 juni 2011 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 230.595 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 155,75 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 89-XZV-2 |
| Motorinhoud: | 1.796 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.020 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- bi-xenon koplampen
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Handgreep in kleur
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak afneembaar
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- bluetooth muziek speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Boordcomputer
- Cruise control
- Ecc (auto.airco)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multifunctioneelstuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Becker MAP® Pilot navigatiesysteem
- autoplusgarantie kost 350 euro
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Diefstal-/inbraakalarminstallatie
- kilometerhistorie correct
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht-pakket
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sierdelen aluminium geslepen