Mercedes-Benz A-Klasse
250 e Business Line Apple Carplay - Stoelverwarming - Dab - Cruise Control - Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 26.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.750,-
LEASEPRIJS: € 364,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.421,49 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 250 e Business Line Apple Carplay - Stoelverwarming - Dab - Cruise Control - Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 september 2022 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 49.794 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 364,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 118 kw / 161 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.600 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- USB-C-interface achter
- USB-C-interface voor
- USB-poorten type C
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bekerhouders voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Half lederen bekleding
- Interieurinrichting: Carbon
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dynamic Drive
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- kunstlederen/stof bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 17"
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi