Mercedes-Benz A-Klasse
180 d Launch Edition Premium Plus | BOMVOL | NL AUTO | AMG Pakket | Night Pakket | Sfeerverlichting | Burmester | PANO | Memory | 360 Camera | Elektrische Stoelen Met Stoelverwarming | DAB+ | 2 Sleutels |
Direct kopen, basisprijs: € 19.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.445,-
LEASEPRIJS: € 320,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.889,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 d Launch Edition Premium Plus | BOMVOL | NL AUTO | AMG Pakket | Night Pakket | Sfeerverlichting | Burmester | PANO | Memory | 360 Camera | Elektrische Stoelen Met Stoelverwarming | DAB+ | 2 Sleutels | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 november 2019 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 187.690 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 320,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-886-PN |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.355 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.965 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 725 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Denimblauw
- Panoramaschuifdak
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- KEYLESS GO
- LED dagrijverlichting
- MULTIBEAM LED
- regensensor
- side-skirts
- Infotainment
- Connectiviteitspakket smartphone
- Mercedes-Benz navigatie
- Burmester surround sound system
- connected services
- Digitale radio
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele apparaten
- Head-up display
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- Widescreen cockpit
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Stoelverwarming voor
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortzetels
- cruise control
- keyless start
- Multifunctioneel stuur leder
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- Sierdelen openporig walnotenhout bruin
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- Viervoudig verstelbare lendensteun
- Voorstoelen elektrisch verstelbaar incl. memory
- Voorwarmingsinstallatie
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Antidiefstalpakket
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoekassistent
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Airconditioning Thermotronic
- AMG-styling
- Bekleding leder tweekleurig titaangrijs pearl/zwart
- lichtmetalen velgen 18"
- AMG Line
- Lederpakket
- Multifunctioneel sportstuur nappaleder
- Nightpakket
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera
- rondomzicht camera
- sportstoelen
- start/stop systeem
- Warmtewerend donkergetint glas