Mercedes-Benz A-Klasse
180 CDI Ambition
Direct kopen, basisprijs: € 7.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.000,-
LEASEPRIJS: € 115,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.400,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 CDI Ambition |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 29 oktober 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 280.631 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 115,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 9-SKB-16 |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 80 kw / 109 pk |
| Laadvermogen: | 665 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.960 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak uitklapbaar
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen bekleding
- Kunstlederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Licht en zicht-pakket
- Parkeer pakket
- Spiegel-pakket
- stuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Urban-pakket