Mercedes-Benz A-Klasse
180 Automaat AmbienteVerli. Led MBUX Trekhaak BTW auto. 1ste eigenaar. Dealer onderhouden.
Direct kopen, basisprijs: € 15.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.950,-
LEASEPRIJS: € 262,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 Automaat AmbienteVerli. Led MBUX Trekhaak BTW auto. 1ste eigenaar. Dealer onderhouden. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 225.101 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-975-VX |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.265 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Kleur geel
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verlaagde carrosserie
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Regensensor
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 08U Voertuig setup (Onlineservice / Apps)
- 09U Voertuig-monitoring (Voertuigtrackingsysteem)
- 20U Voorbereiding car sharing
- 51U Hemelbekleding zwart
- 73B Middenconsole voor met Verduistering / Opbergplaats
- 100A Stoelbekleding/kussens: Leerimitatie Artico
- 213 Directbesturing met variabele stuurbekrachtiging
- 243 Rijassistent-systeem actieve Rijbaanassistentie
- 258 Rijassistent-systeem actieve Remassistent
- 287 Achterbankleuning gedeeld / neerklapbaar
- 294 Knie-airbag Bestuurderskant
- 345 Ruitenwisser met Regensensor
- 351 Mercedes-Benz Noodoproepsysteem
- 355 Spraaksturingssysteem Uitgebreide functies (MBUX)
- 362 Communicatiemodule (LTE) Voorbereiding Mercedes me connect
- 365 Navigatiesysteem: Harde-schijf-navigatie
- 367 Rijassistent-systeem Verkeersinformatiesysteem Live Traffic
- 429 Transmissie 7 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie DCT
- 440 Cruisecontrol
- 446 Touchpad (Middenconsole)
- 458 Digitaal Instrumenten-Display
- 475 Bandenspanningscontrolesysteem
- 504 Rijassistent-systeem Snelheidsbeperking-assistent
- 537 DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- 550 Trekhaak (kogelkop zwenkbaar)
- 581 Automatische airconditioning (Thermotronik)
- 632 Koplamp LED High Performance
- 677 Comfort-chassis verlaagd (Agility Control)
- 787U Metallic-lak
- 859 Media-Display
- 873 Stoelverwarming voor
- 877 Ambienteverlichting
- Aflevering gebruikte en nieuwe bedrijfswagens
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- B10 Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d
- B51 Bandenreparatieset (Tirefit)
- B59 Rijassistent-systeem Agility Select / Dynamic Select (Rijmodusschakelaar)
- Bekkenairbag voor (Pelvisbag)
- Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
- Carrosserie: 5-deurs
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dagrijlicht LED
- electronic climate control
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Hoofdairbag-systeem (Windowbag)
- Keyless Go Startsysteem
- lendesteun(en) verstelbaar
- Motor 1,3 L - 100 kW Katalysator
- Multimediasysteem MBUX (Digitaal Multimediasysteem)
- P44 Parkeer-pakket
- P49 Spiegelpakket
- P59 Design- en uitrustingslijn Progressive
- Raamopener elektrisch voor + achter
- Regen-/lichtsensor
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- Start-/stopsysteem
- Stuur (Sport) met Multifunctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- U10 Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- U12 Vloermatten Velours
- U19 Service-systeem: MBUX Augmented Reality voor Navigatie
- U22 Lendensteun voor, electr. verstelbaar
- U59 Seat-comfort-pakket
- USB-aansluiting op de achterbank
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Zij-airbag (Sidebag) voor