Mazda CX-5
2.5 SkyActiv-G 194 Signature ✅ LED ✅ 360CAM ✅ Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 30.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.940,-
LEASEPRIJS: € 509,94 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.188,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda CX-5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5 SkyActiv-G 194 Signature ✅ LED ✅ 360CAM ✅ Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 23 oktober 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 54.827 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 509,94 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-729-KF |
| Motorinhoud: | 2.488 cc |
| Vermogen: | 143 kw / 195 pk |
| Laadvermogen: | 583 kg |
| Gewicht: | 1.487 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- koplampreiniging
- LED koplampen
- Metallic lak Machine Gray
- Achterklep automatisch open/sluiten
- Adaptieve bochtenverlichting (AFS)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- regensensor
- Infotainment
- Active Driving Display (ADD): kleuren head-up display met de belangrijkste rij-informatie
- Apple CarPlay
- Geïntegreerd navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- 360° View Monitor
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Advanced Smart City Brake Support (SCBS) met voetgangerherkenning (AEB): activeert remmen in noodsituatie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Blind Spot Monitoring (BSM): dodehoekdetectiesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Driver Attention Alert (DAA)
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- High Beam Control (HBC): grootlichtassistent
- Hill Hold Assist: remfunctie tegen wegrollen
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane Keep Assist: rijbaanassistent met feedback aan bestuurder via stuurwiel
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- Rear Cross Traffic Alert (RCTA): waarschuwingssysteem bij achteruitrijden
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- stuurwiel verwarmd
- Trekhaak afneembaar
- Android Auto
- Apple Carplay
- Bandenreparatieset
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Instructieboekjes aanwezig
- Lederen / alcantara bekleding
- Lichtmetalen velgen 18"
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- RDW-leges
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar