Mazda CX-5
2.0 SkyActiv-G 165 Business ✅ Leder ✅ Bose ✅ LED
Direct kopen, basisprijs: € 27.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.940,-
LEASEPRIJS: € 460,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.588,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda CX-5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 SkyActiv-G 165 Business ✅ Leder ✅ Bose ✅ LED |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 december 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 50.528 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 460,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-739-ZV |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.455 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.035 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- keyless entry
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB ontvanger
- navigatiesysteem full map
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- keyless start
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Bose premium audio
- stuurwiel verwarmd
- Trekhaak
- Afneembare trekhaak
- Android Auto
- Apple Carplay
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- RDW-leges
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar