Mazda 6
Sportbreak 2.2D SKY-ACTIV-D 175 GT-M LEDER NAVI CAMERA HEAD-UP LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 9.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.900,-
LEASEPRIJS: € 163,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda 6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportbreak 2.2D SKY-ACTIV-D 175 GT-M LEDER NAVI CAMERA HEAD-UP LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 september 2015 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 184.471 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZG-438-H |
| Motorinhoud: | 2.191 cc |
| Vermogen: | 129 kw / 176 pk |
| Laadvermogen: | 690 kg |
| Gewicht: | 1.460 kg |
| Wielbasis: | 275 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.150 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Zonnedak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Navigatiesysteem
- Interieur
- Achterstoelen verwarmd
- Cruise control adaptief
- Lederen interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Overige
- electronic climate control
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar