MAN TGE
35 2.0 L4 Bakwagen Automaat 750kg laadklep Cruise Camera Airco Lat om Lat
Direct kopen, basisprijs: € 31.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 31.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 525,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MAN TGE |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 2.0 L4 Bakwagen Automaat 750kg laadklep Cruise Camera Airco Lat om Lat |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 augustus 2021 |
| Carrosserie: | Bakwagen |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 128.708 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 525,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VLJ-08-X |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 915 kg |
| Gewicht: | 2.585 kg |
| Wielbasis: | 449 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie