MAN TGE
35 2.0 3.180 L4H3 180PK NIEUW!! LED Cruise Airco CarPlay Navi Bluetooth
Direct kopen, basisprijs: € 38.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 38.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 641,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MAN TGE |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 2.0 3.180 L4H3 180PK NIEUW!! LED Cruise Airco CarPlay Navi Bluetooth |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 september 2024 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 247 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 641,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-79-LSB |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 1.317 kg |
| Gewicht: | 2.183 kg |
| Wielbasis: | 449 cm |
| Hoogte: | 259 cm |
| Breedte: | 204 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- 3 spaaks multifunctiestuurwiel
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Bijrijdersbank rechts met opbergvak
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Opbergvak boven de cabine
- Opbergvakkenpakket
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED-koplampen
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- LED-lichtpakket
- multimedia scherm standaard
- Navigatie-pakket
- stuur multifunctioneel