MAN TGE
3.180 L4 Bakwagen LED Automaat Cruise Airco Camera Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 41.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 41.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 690,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MAN TGE |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.180 L4 Bakwagen LED Automaat Cruise Airco Camera Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 januari 2022 |
| Carrosserie: | Bakwagen |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 9.297 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 690,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 41.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VNR-41-L |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 393 kg |
| Gewicht: | 3.107 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Trekhaak
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Apple carplay
- Navigatiesysteem
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersbank rechts met opbergvak
- Cruise control
- Veiligheid
- LED-koplampen
- Overige
- Reservewiel