Lynk & Co 01
1.5 Plug-in hybride 261pk. PHEV 12-2021
Direct kopen, basisprijs: € 15.999,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.999,-
LEASEPRIJS: € 263,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.199,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Lynk & Co 01 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Plug-in hybride 261pk. PHEV 12-2021 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 december 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 162.952 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 263,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.999,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.477 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.854 kg |
| Hoogte: | 1.694 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Android Auto audio
- Audio installatie
- DAB
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Touchscreen bediening
- Verkeersborden detectie
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling (afst.bed)
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuurwielverstelling (hoogte en diepte)
- Virtual Cockpit
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Hybride techniek
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple carplay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio- Aux aansluiting
- Audiosysteem Infinity
- Automatische airco ECC
- Autonomous Emergency Braking
- Bluetooth
- Bluetooth telefoon
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dashboardcamera
- Dimmende binnenspiegel
- Dimmende buitenspiegels
- Distance alert
- Dodehoek detectie
- Donkere ramen achter
- Draadloze telefoonlader
- Drive Select systeem (instelbare motor/onderstel eigenschappen)
- EcoDrive systeem
- Elektr. pakket
- Elektr. stoelverstelling met geheugen (memory)
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full Led koplampen
- Full Led verlichting pakket
- Info- display in tellerklok
- Isofix
- Keyless entry & go
- Keyless start
- Led achterlampen
- Leder stuurwiel met functietoetsen
- Led koplampen
- Licht & zichtpakket
- Lichtsensor
- LM velgen 20 inch
- Navigatiesysteem met kleurenscherm
- Oplaadmogelijkheid
- Panoramadak
- Parkeersensoren voor en achter
- Radio DAB+
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Subwoofer(s) geintegreerd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen met hoogte verstelling
- ASR