Land Rover Range Rover Velar
2.0 P250 AWD R Dynamic Pano Meridian HUD NAP
Direct kopen, basisprijs: € 35.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.950,-
LEASEPRIJS: € 592,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Velar |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 P250 AWD R Dynamic Pano Meridian HUD NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 november 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 99.817 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 592,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-068-ZZ |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 184 kw / 251 pk |
| Laadvermogen: | 670 kg |
| Gewicht: | 1.830 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Black Edition
- Black Optic
- Black Style
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrische achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 21"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- R Dynamic
- Sport Line
- Sportvelgen
- Verw. voorruit en ruitensproeiers
- Warmtewerende voorruit
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Spoiler
- zonwerend glas
- Infotainment
- Apple CarPlay
- Apple Carplay | Android auto
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- DAB
- Groot Navigatie
- Head-up display
- Meridian Surround
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- Virtual Cockpit
- WiFi
- Interieur
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate controle
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch stoelen met geheugen ( Memory )
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sfeerverlichting
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurverwarming
- Voorruitverwarming
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise Controle
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane assist
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR