Land Rover Range Rover Sport
5.0 V8 510 pk Supercharged HSE Dynamic, Two Tone, Pano, Bluetooth, Cruise, Camera, Navi, PDC
Direct kopen, basisprijs: € 34.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.995,-
LEASEPRIJS: € 576,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Sport |
|---|---|
| Uitvoering: | 5.0 V8 510 pk Supercharged HSE Dynamic, Two Tone, Pano, Bluetooth, Cruise, Camera, Navi, PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 11 juli 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 162.207 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 576,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TB-157-D |
| Motorinhoud: | 5.000 cc |
| Vermogen: | 375 kw / 511 pk |
| Laadvermogen: | 748 kg |
| Gewicht: | 2.302 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Hoogte: | 182 cm |
| Breedte: | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Adaptief demping systeem
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 21"
- Mistlampen voor
- Open dak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Uitlaat sierstuk
- Verwarmde voorruit
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Cruisecontrol
- Keyless start
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Hoofdsteunen achter
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Automatische verlichting
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dagrijverlichting
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Black Edition
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- airco automatisch
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- LED mistlampen
- schakelpaddles
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder en multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging