Land Rover Range Rover Sport
3.0 SDV6 HSE Black Pack - Pano - Meridian - Climate Pakket - Softclose
Direct kopen, basisprijs: € 22.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.750,-
LEASEPRIJS: € 309,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.760,33 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Sport |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 SDV6 HSE Black Pack - Pano - Meridian - Climate Pakket - Softclose |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 10 februari 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 199.875 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 309,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.993 cc |
| Vermogen: | 225 kw / 306 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.184 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Achter wissers
- Adaptief demping systeem
- Afdekhoes
- bi-xenon koplampen
- Black Pack
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- koplampreiniging
- Koplampreiniging systeem
- Lichtmetalen velgen 21"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Remklauwen in de kleur rood
- Soft Close portieren
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Audio installatie high end
- AUX interface
- Dual view functie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bekerhouders
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Koelkast
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor en achter
- Stoel ventilatie voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Vloermatten premium
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen verwarmd en geventileerd
- Voorstoelen verwarmd en geventileerd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Climate-pakket
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- LED mistlampen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- schakelpaddles
- Stoelen-pakket
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Variabele stuuroverbrenging
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar