Land Rover Range Rover Sport
3.0 SDV6 Autobiography Dynamic Aut. *PANO | LEATHER | XENON | DIGI-COCKPIT | HEATED-COMFORTSEATS | CAMERA | NAVI-FULLMAP | PRIVACY-GLASS | AIRSUSPENSION | HEAD-UP | ECC | SHIFTPADDLES | PDC | CRUISE | 21''ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 15.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.445,-
LEASEPRIJS: € 254,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.089,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Sport |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 SDV6 Autobiography Dynamic Aut. *PANO | LEATHER | XENON | DIGI-COCKPIT | HEATED-COMFORTSEATS | CAMERA | NAVI-FULLMAP | PRIVACY-GLASS | AIRSUSPENSION | HEAD-UP | ECC | SHIFTPADDLES | PDC | CRUISE | 21''ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 juni 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 216.700 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 254,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NH-249-L |
| Motorinhoud: | 2.993 cc |
| Vermogen: | 225 kw / 306 pk |
| Laadvermogen: | 947 kg |
| Gewicht: | 2.103 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Hoogte: | 182 cm |
| Breedte: | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 21"
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Getint glas
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Infotainment
- Audio installatie
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium Pedalen
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Decor pianolak
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd en geventileerd
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen achter
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane assist
- Vierwielaandrijving
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Automatisch dimmende achteruitkijkspiegel
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Elektrisch verwarmbare voorruit
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Harddrive satellietnavigatiesysteem
- LED mistlampen voor
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Parkeerassistentie (PDC) vóór
- Remklauwen Rood
- Schakelpaddles aan stuur
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Style 2 stoelen
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- LED mistlampen
- Niet in gerookt
- Roetfilter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Zomerbanden