Land Rover Defender
Hard Top 110 3.0 D250 22inch Trekh Luchtv 360 Black-pack
Direct kopen, basisprijs: € 64.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 64.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 1.069,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 12.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Defender |
|---|---|
| Uitvoering: | Hard Top 110 3.0 D250 22inch Trekh Luchtv 360 Black-pack |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 december 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 44.810 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.069,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 64.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-54-PLR |
| Motorinhoud: | 2.996 cc |
| Vermogen: | 184 kw / 251 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.208 kg |
| Wielbasis: | 302 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Black pack
- Kahn lichtmetalen velgen 22 inch zwart
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED koplampen adaptief
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Rondomzicht camera
- Apple carplay
- Audio installatie
- Meridian Premium audiosysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Zwarte hemelbekleding
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Luchtvering
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Cold Climate Pack
- Dab
- electronic climate control
- Lage gearing
- LED mistlampen
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Towing Pack
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel