Kia Venga
1.4 CVVT Seven [CAMERA, CRUISE CONTROL, BLUETOOTH, MULTIFUNCTIONEEL STUURWIEL, NAVIGATIE, AIRCO, RADIO, CD-SPELER, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 4.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.940,-
LEASEPRIJS: € 81,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Venga |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 CVVT Seven [CAMERA, CRUISE CONTROL, BLUETOOTH, MULTIFUNCTIONEEL STUURWIEL, NAVIGATIE, AIRCO, RADIO, CD-SPELER, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 18 augustus 2011 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 142.381 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 98-PXF-4 |
| Motorinhoud: | 1.396 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 557 kg |
| Gewicht: | 1.153 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.710 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 550 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio-navigatie full map
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur multifunctioneel