Kia Sportage
1.6 GDI X-ecutive Plus Pack Climate Control Panorama dak LM Velgen Cruise Control Parkeer sensoren 77626k m!
Direct kopen, basisprijs: € 10.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.490,-
LEASEPRIJS: € 172,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.098,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Sportage |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 GDI X-ecutive Plus Pack Climate Control Panorama dak LM Velgen Cruise Control Parkeer sensoren 77626k m! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 9 maart 2011 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 77.626 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 172,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 43-PLL-7 |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 99 kw / 135 pk |
| Laadvermogen: | 550 kg |
| Gewicht: | 1.280 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- cruise control
- electronic climate controle
- lederen/stof bekleding
- lichtmetalen velgen 17"
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Climate Control
- Cruise control
- dakrails
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- LM Velgen
- mistlampen voor adaptief
- Panorama dak
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- regensensor
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor