Kia Sportage
1.6 GDI DynamicLine Navigatie Climate control Camera
Direct kopen, basisprijs: € 14.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.890,-
LEASEPRIJS: € 245,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.978,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Sportage |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 GDI DynamicLine Navigatie Climate control Camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 17 januari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 211.488 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 245,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-178-DT |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 97 kw / 132 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.390 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- rijstrooksensor met correctie
- aanhanger assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- start/stop systeem