Kia Sorento
1.6 T-GDI Plug-in Hybrid 4WD ExecutiveLine 5p. Lane Camera360 Stoelventilatie
Direct kopen, basisprijs: € 34.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.450,-
LEASEPRIJS: € 567,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Sorento |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 T-GDI Plug-in Hybrid 4WD ExecutiveLine 5p. Lane Camera360 Stoelventilatie |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 oktober 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 33.165 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 567,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JZF-39-K |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.915 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.530 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 19"
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achterbank verwarmd
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- hemelbekleding donker
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- luxe lederen bekleding
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stoel ventilatie voor
- voorstoelen verwarmd
- zonnescherm zijruiten
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- uitstap waarschuwing
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Camera 360
- Head up display
- Instructieboekjes aanwezig
- Keyless
- niveauregeling automatisch
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem
- Stoelventilatie
- stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar