Kia Rio
1.2 CVVT Plus Pack 5-Drs. 16'lmv Airco
Direct kopen, basisprijs: € 5.935,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.935,-
LEASEPRIJS: € 97,82 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.187,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Rio |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 CVVT Plus Pack 5-Drs. 16'lmv Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 4 januari 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 145.575 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 97,82 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.935,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 68-XXB-9 |
| Motorinhoud: | 1.248 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 556 kg |
| Gewicht: | 1.004 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 172 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.560 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- extra getint glas achter
- stuur multifunctioneel