Kia Rio
1.1 CRDi ComfortLine 5drs
Direct kopen, basisprijs: € 4.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.950,-
LEASEPRIJS: € 81,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Rio |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.1 CRDi ComfortLine 5drs |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 oktober 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 158.294 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HG-100-L |
| Motorinhoud: | 1.120 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Gewicht: | 1.100 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 172 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.640 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Handgreep in kleur
- mistlampen voor
- Infotainment
- Bluetooth carkit
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- autoplusgarantie kost 350 euro
- kilometerhistorie correct