Kia Picanto
1.0 DPi ComfortLine 5p Airco Bluetooth Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
LEASEPRIJS: € 166,12 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.015,82 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Picanto |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 DPi ComfortLine 5p Airco Bluetooth Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 juni 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 49.679 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 166,12 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-558-SX |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 49 kw / 67 pk |
| Laadvermogen: | 522 kg |
| Gewicht: | 878 kg |
| Wielbasis: | 240 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Infotainment
- MP3-speler
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- stuur multifunctioneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking