Kia Optima
Sportswagon 1.6 T-GDI DynamicPlusLine ✅ Pano ✅ Trekhaak ✅ H/K
Direct kopen, basisprijs: € 19.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.940,-
LEASEPRIJS: € 328,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Optima |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportswagon 1.6 T-GDI DynamicPlusLine ✅ Pano ✅ Trekhaak ✅ H/K |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 oktober 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 79.996 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-128-BV |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.470 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- extra getint glas
- keyless entry
- lichtmetalen velgen 17"
- Metaallak
- trekhaak met afneembare kogel
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- navigatiesysteem full map
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- electronic climate controle
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zonnescherm zijruiten
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Harman Kardon Premium Audio
- Lederen / stof bekleding
- stuurwiel verwarmd
- Android Auto
- Apple Carplay
- Bandenreparatieset
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Open dak
- RDW-leges
- Rookvrij
- Schuifdak
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar