Kia Niro
1.6 GDi Hybrid DynamicPlusLine Navigatie Apple Carplay Android Auto Camera Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Stoel- en stuurverwarming Dodehoekdetectie Climate Control Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 28.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.900,-
LEASEPRIJS: € 398,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.833,55 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Niro |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 GDi Hybrid DynamicPlusLine Navigatie Apple Carplay Android Auto Camera Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Stoel- en stuurverwarming Dodehoekdetectie Climate Control Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 januari 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 29.905 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 398,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M5-52-19 |
| Motorinhoud: | 1.580 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.374 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- schuif-/kanteldak
- Steel Gray
- afdekhoes
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- glans exterieur delen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- carbonafwerking interieur
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Veiligheid
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Lichtmetalen velgen 18"
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd