Kia Niro
1.6 GDi Hybrid DynamicLine ✅ ACC ✅ Camera ✅ CarPlay
Direct kopen, basisprijs: € 21.880,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.880,-
LEASEPRIJS: € 360,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.376,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Niro |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 GDi Hybrid DynamicLine ✅ ACC ✅ Camera ✅ CarPlay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 september 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 49.039 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 360,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.880,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KGD-23-V |
| Motorinhoud: | 1.580 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Gewicht: | 1.390 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.930 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- Bandenreparatieset
- 18 inch lichtmetalen velgen
- Android Auto
- Apple Carplay
- RDW-leges
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Exterieur
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- lederen/stof bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- cruise control adaptief
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- zij airbag(s) voor