Kia Ceed
Sportswagen 1.0 T-GDi DynamicPlusLine - Carplay, Camera, Half Leer, Stoelverw.
Direct kopen, basisprijs: € 14.345,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.345,-
LEASEPRIJS: € 199,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.415,35 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Ceed |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportswagen 1.0 T-GDi DynamicPlusLine - Carplay, Camera, Half Leer, Stoelverw. |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 18 oktober 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 98.506 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 199,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.345,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-717-KN |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.234 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- ABS
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-navigatie full map
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Centr. deurvergr. met a.b. en elektr. ramen.
- Chroom delen exterieur
- Connected services
- Cruise control
- Dakrails
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dimlichten automatisch
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Extra getint glas achter
- Gordelairbag(s)
- Grootlichtassistent
- Half lederen bekleding
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Kunstlederen/stof bekleding
- LED-koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Park control achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio DAB
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpook leer
- Spraakbediening
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurverwarming
- Verkeersbordenherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbaar stuur