Kia cee'd
1.6 GDI Super Pack Premium Vol Leder / Stuur-Stoel-Verw. / Key Les / Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 7.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.950,-
LEASEPRIJS: € 131,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia cee'd |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 GDI Super Pack Premium Vol Leder / Stuur-Stoel-Verw. / Key Les / Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 14 februari 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 179.997 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 45-ZPP-9 |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 99 kw / 135 pk |
| Laadvermogen: | 552 kg |
| Gewicht: | 1.168 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.720 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak afneembaar
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen Sportstuur met Multifunctie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Overige
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd