Jeep Wrangler
Unlimited 4xe 380 Rubicon
Direct kopen, basisprijs: € 58.444,-
Direct kopen, basisprijs
€ 58.444,-
LEASEPRIJS: € 963,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.688,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jeep Wrangler |
|---|---|
| Uitvoering: | Unlimited 4xe 380 Rubicon |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 januari 2022 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 48.200 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 963,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 58.444,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-047-TG |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 594 kg |
| Gewicht: | 2.309 kg |
| Wielbasis: | 301 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.903 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.587 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Hardtop
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Camera voor
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Stuur leder
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Differentieel blokkering
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless start
- Lage gearing
- LED mistlampen
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Vehicle-to-load
- Zij airbag(s) voor