Jaguar E-PACE
2.0 D150 R-Dynamic S
Direct kopen, basisprijs: € 12.485,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.485,-
LEASEPRIJS: € 181,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.204,10 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jaguar E-PACE |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 D150 R-Dynamic S |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 april 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 230.087 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 181,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.485,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-505-NJ |
| Motorinhoud: | 1.999 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 607 kg |
| Gewicht: | 1.713 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.320 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterspoiler
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersairbag
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- electronic climate control
- Navigation Pro (SSD) navigatiesysteem
- Rijstrooksensor met correctie
- Aanhanger assistent
- Automatisch dimmende achteruitkijkspiegel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- LED mistlampen
- Premium LED-koplampen met automatische hoogteverstelling en LED 'J-Blade' dagrijverlichting
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi