Iveco Daily
29 L 11 D 345 KIPPER openlaadbak Dubbele cabine DC
Direct kopen, basisprijs: € 10.750,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 10.750,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 177,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.150,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Iveco Daily |
|---|---|
| Uitvoering: | 29 L 11 D 345 KIPPER openlaadbak Dubbele cabine DC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 9 september 2013 |
| Carrosserie: | Kipper |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 180.022 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | oranje |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 177,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.750,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VF-320-T |
| Motorinhoud: | 2.287 cc |
| Vermogen: | 78 kw / 107 pk |
| Laadvermogen: | 1.100 kg |
| Gewicht: | 2.200 kg |
| Wielbasis: | 345 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- cruise control
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geen extra kosten
- getint warmtewerend glas
- hill hold functie
- open laadbak
- radio CD speler
- Roetfilter
- Rookvrij
- stuur verstelbaar
- trekhaak