Iveco Daily
2.3 Koelwagen Airco Laadklep DAB Geveerde Stoel Koelbak Zijdeur Carrier + webasto
Direct kopen, basisprijs: € 34.750,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 34.750,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 572,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.950,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Iveco Daily |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.3 Koelwagen Airco Laadklep DAB Geveerde Stoel Koelbak Zijdeur Carrier + webasto |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 januari 2022 |
| Carrosserie: | Koel-vriestransport |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 181.074 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 572,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.750,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.287 cc |
| Vermogen: | 114 kw / 156 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 410 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 4X2 Aandrijvingstype: Achterwielaandrijving
- 156EVID Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d
- 156EVID Motor 2,3 L - 114 kW Diesel
- 00353 Snelheidsbegrenzersysteem 120 km/h
- 02463 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- 02536 Dagrijlicht
- 02714 Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar
- 04057 Transmissie 6 versnellingen
- 4100 Wielbasis 4100 mm
- 04488 Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- 05925 Snelheidsbegrenzersysteem programmeerbaar
- 06536 Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- 06627 Stoelen eerste zitrij: Bestuurdersstoel Comfort (hydraulisch)
- 06925 Roetdeeltjesfilter
- 08640 Brandstoftank: 90 L
- 08656 Carrosseriefabrikant-interface
- 08795 Autosleutel met Afstandsbediening
- 72619 Stuurkolom (Stuur) hoogte-/lengteverstelbaar
- 76104 Airconditioning
- 76134 Onderhoudsindicatie
- 77742 Handgreep A-stijl
- 79245 Audiosysteem: Digitaal Audiosysteem (DAB) met USB en Handsfree-installatie Bluetooth
- 79250 Ureumtank (AdBlue): 20 L
- 79300 Opbergvak op Dashboard met USB-aansluiting
- Aandrijfslipregeling (ASR)
- Aanhangerstabilisatieprogramma (TSM)
- Achterasvering: Parabool (versterkt)
- Aflevering gebruikte en nieuwe bedrijfswagens
- Airbag Bestuurderskant
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Carrosserie/opbouw: Laadbak Standaard
- Contactdoos van de aanhanger Voorbereiding
- Dynamo 210 A
- Elektr. remkrachtverdeling
- Remassistent
- Rijassistent-systeem Hill-Assist (AAS)
- Stoelen eerste zitrij: Dubbele passagiersstoel
- Toegestaan totaalgewicht 3,50 t
- Uitvoering: S-serie
- Voorasvering: Dwarsbladveer
- Voorruit en Zijruiten getint
- Wegrijblokkering